SON DAKİKA

Haber Rizem

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Azerbaycan’da

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Azerbaycan’da
Bu haber 11 Aralık 2018 - 16:40 'de eklendi ve 95 views kez görüntülendi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Azerbaycan’da TİKA Bakü Koordinatörlüğü ve Yunus Emre Enstitüsü’nü ziyaret etti.

İki günlük resmi ziyaret dahilinde Bakü’de bir dizi programa katılan Bakan Pakdemirli, Azerbaycan Tarım Bakanı İnam Karimov ile birlikte TİKA Bakü Koordinatörlüğü ve Yunus Emre Enstitüsü’nü ziyaret etti.

TİKA’da Bakü Program Koordinatörü Akıllı Tiryaki’den araştırmalar hakkında data bölge Bakan Pakdemirli, Yunus Emre Enstitüsü Bakü temsilcisi Evren Özdemir’den de çalışmalar hakkında veri aldı. Pakdemirli, Yunus Emre Enstitüsü Asalet Defteri’ne ise şu ifadeleri yazdı:

“Bugün dost ve kardeş ülke Bakü’de Yunus Emre Enstitüsü’ndeyiz. Başarılı araştırmalar hakkında veri aldık. Biz Azerbaycan ile bir ırk iki devlet olmamız bu tarz STK’ların toplumları daha da birleştirme, kaynaştırma namına yaptıkları hizmetleri gönül rahatlığıyla karşılıyoruz. Hükümetimiz adına yapılan hizmetlerin yanında olduğumuzu tekraren demeç ediyor, başarılı çalışmalarından ötürü Enstitü personelini kutluyorum.” – BAKÜ

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER