Rizespor, Taraftarlarından Destek Bekliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çaykur Rizespor Yönetim kurulu üyesi Ofluoğlu, “Bizim için on ikinci adam çok önemli. En eksik noktalarımızdan birisi de seyirci desteğimiz” ifadesinde bulunurken, Basın sözcüsü Mete ise “Taraftarsız bir kulüp olmaz. Şu an sorunları konuşmanın değil, bir ve beraber olmanın zamanı” dedi.

Maç öncesi Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap’ı makamında ziyaret ederek, destek isteyen yöneticilerden Ofluoğlu, burada yaptığı açıklamada, Kayserispor maçının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, kazanmaları halinde önlerinin açılacağını savundu.

Mücadeleye çok iyi hazırlandıklarını ifade eden Ofluoğlu, şöyle devam etti: “Maçı kazanacak gücümüz var. Biz iyi oynayan, çok mücadele eden ve koşan bir takımız. Bizim için on ikinci adam çok önemli. En eksik noktalarımızdan birisi de seyirci desteğimiz. Böyle bir günde Çaykur Rizespor taraftarının takımın yanında olmasını arzu ediyoruz ve istiyoruz. Neticede futbol seyircisiz hiçbir zaman güzel değil. Maç seyirci ile oynanır. Bütün taraftarların maça gelip destek vereceklerine inanıyorum.”

Ofluoğlu, bilet fiyatlarını da yarı yarıya indirdiklerini dile getirerek, “Maçtan önce gelen taraftarlarımıza, bir hatıra olarak Çaykur Rizespor şapkası hediye edeceğiz. Bunu bir milat olarak kabul ediyoruz.” diye konuştu.