Real Madrid ’den Chelsea ’ye Çılgın Değiş Tokuş Önerisi!
- Spor

Real Madrid ’den Chelsea ’ye Çılgın Değiş Tokuş Önerisi!

Real Madrid, uzun zamandır renklerine bağlantı kurmak istediği Belçikalı yıldız Eden Hazard için kulübü Chelsea ’ye Galli yıldızı Gareth Bale ’i teklif etmeyi planlıyor.

Bu sezon La Liga ’da alınan başarısız sonuçlarla taraftarını üzen eflatun beyazlı ekip, devre arası aktarma döneminde kadrosuna katacağı yıldız bir oyuncu ile taraftarının gönlünü edinmek istiyor. Bu doğrultuda harekete geçen İspanyol yetkililer, uzun süredir transfer etmek istedikleri Chelseali Eden Hazard için sürpriz bir teklifte bulunacak.

Başkent ekibi, Belçikalı kanat oyuncusu için, Galli yıldızı Gareth Bale’i gözden çıkardı. Real Madrid ’in Hazard- Bale takası teklifiyle Chelsea yöneticileriyle görüşmelere başlayacağı belirtildi.

Hazard ’ın Çocukluk Hayali Madrid

Yaz aktarma döneminde Belçikalı oyuncuyu takımda tutmayı başaran Londra ekibi, bu teklife Hazard’ın tutumuna tarafından yanıt vereceği kaydedildi.

Daha önce Real Madrid’de forma giymenin çocukluk gerçek dışı olduğunu saklamayan 27 yaşındaki Hazard, Maurizio Sarri ’nin takımın başına geçmesiyle Chelsea’de kalmıştı. Yıldız futbolcu, bu sezon gösterdiği performansla taraftarlarını fazlasıyla hoşnut etmiş durumda.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıda kaydırın.