SON DAKİKA

Haber Rizem

PKK’lılar yaban domuzu yerken öldürüldü

PKK’lılar yaban domuzu yerken öldürüldü
Bu haber 09 Ağustos 2018 - 19:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Emniyet güçlerinin sürekli devamlı terörle mücadele operasyonları sonucu terör örgütü PKK’nın yaşadığı çökme, yapılan istihbari çalışmalarla gün yüzüne çıkıyor.

ÇIKMAZA GİRDİ

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye takriben, örgüt 2016 ve 2017 yılları ile bu yıl yürütülen operasyonlarda verdiği kayıplar sebebiyle büyük panik yaşıyor.

Alan halkı üzerindeki etkisini en ince ayrıntısına kadar kaybeden örgüt, yaptıkları ihbarlarla güvenlik güçlerinin operasyonlarına asistan olan vatandaşların da desteğiyle çıkmaza girdi.

YABAN DOMUZU YERKEN VURULDULAR

Yakalanan ve teslim olan teröristlerin verdikleri ifadeler, örgütün, emniyet güçlerinin operasyonları aleyhinde biçare kaldığını ortaya koyuyor.

Bunun son örneği, Amanos Dağları’nda yürütülen operasyonlarda görüldü. Bir grup teröristin SİHA’lar göre vurulduğu bölgede yapılan istihbarat çalışmasıyla, örgüt mensuplarının avladıkları yaban domuzunu açık arazide yerken emniyet güçlerinin hedefi olduğu belirlendi.

PKK’lı teröristlerin, başarılı operasyonlar sonucu hareket kabiliyetlerini kaybettikleri, gıda bulmakta bile zorlandıkları belirtildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER