SON DAKİKA

Haber Rizem

Özüm, Meslek Adamı ve Muhtarlardan Takviye İstedi

Özüm, Meslek Adamı ve Muhtarlardan Takviye İstedi
Bu haber 11 Aralık 2018 - 16:33 'de eklendi ve 78 views kez görüntülendi.

Adapazarı Belediyesi Başkan namzet adayı Rıdvan Özüm, iş adamı Orhan Yılgenci ve Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret etti. Özüm, “Sizlerin desteği ve fikirleri bizim için kayda değer” dedi.

Adapazarı Belediyesi Başkan namzet adayı Rıdvan Özüm, tercih çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Özüm, meslek adamı Orhan Yılgenci ve Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem ile bir araya geldi. Arkadaş Canlısı bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde tercih süreci hakkında istişarelerde bulunuldu.

“Hizmet odaklı”

Belediye başkanlığı için açıklanmış bir deneyim ve data birikimi gerektiğini altını çizen Rıdvan Özüm, “Takriben 15 yıldır Adapazarı Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. Milletin menfaatine olan işlere imza attığımızı düşünüyorum. Bizim belediyecilik anlayışımız hizmet odaklı olacak” dedi.

“Halka hizmet Hakka Hizmettir”

Belediyeler; birer vergi dairesi, muhasebe, para yönetimi, ihale birimlerinin, insan kaynaklarının yönetimi ve şehir halkı planlamasıdır diyen Özüm, “Düsturumuz, ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ olacak. Adapazarı’nda yaşayan herkes şehriyle kibir duyacak hedefiyle yola çıktık. Sizlerin desteği fikirleri bizim için çok kayda değer” diye konuştu.

Özüm’ün ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Yılgenci ve Erdem, çıktığı yolda Özüm’e başarılar dilediler. – SAKARYA

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER