SON DAKİKA

Haber Rizem

Ödüllü yarışmalar fotoğrafseverlerin katılımını bekliyor

Ödüllü yarışmalar fotoğrafseverlerin katılımını bekliyor
Bu haber 29 Ağustos 2018 - 8:54 'de eklendi ve 138 views kez görüntülendi.

Çeşitli kurum ve kuruluşların desteğiyle hayata geçirilen projeler dahilinde, Türkiye Resim Sanatı Federasyonu (TFSF) onaylı yarışmalar, profesyonel ve acemi fotoğrafçıların katılımını bekliyor.

BİRİNCİYE 20 BİN TL ÖDÜL

İnternette https://www.tfsfonayliyarismalar.org adresi üzerinden başvuru yapılabilen yarışmalar aralarında yer alan Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 2. Uluslararası Resim Yarışması”nın birincisi 20 bin lira ile ödüllendirilecek.

EVRENSEL ÇEŞTİLİLİĞE DAİR FARKINDALIK

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası göre düzenlenen “Ekonomi ve Zanaat” temalı “2. Uluslararası Resim Yarışması”, resim sanatının ve sanatçılarının desteklenmesini, milli ve uluslararası iletişim kanallarının güçlendirilmesini, uluslararası platformda bambaşka toplumlara ait zanaat türleriyle evrensel çeşitliliğe dair farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

Ödüllü yarışmalar fotoğrafseverlerin katılımını bekliyor

SON BAŞVURU 16 KASIM

Başvuruların 16 Kasım’a değin devam edeceği yarışmada, birinciye FIAP (Milletlerarası Resim Sanatı Federasyonu) Altın Madalya ile 20 bin lira, ikinciye FIAP Gümüş Madalya ve 15 bin lira, üçüncüye FIAP Bronz Madalya ve 10 bin lira takdim edilecek. Yarışmada hem FIAP mansiyon ödülüne layık görülen 10 eser ile TCMB Özel Ödülünü kazanan esere 2 bin 500 liralık ödül verilecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER