SON DAKİKA

Haber Rizem

Nto Başkanı Özyurt’dan Zafer Bayramı Kutlaması

Nto Başkanı Özyurt’dan Zafer Bayramı Kutlaması
Bu haber 29 Ağustos 2018 - 10:56 'de eklendi ve 101 views kez görüntülendi.

Nizip Ticaret Odası Idare Heyeti Başkanı Mehmet Özyurt, 30 Ağustos Başarı Bayramının sene dönümü sebebiyle bir kutluma mesajı yayımladı.

Başkan Özyurt mesajında, 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos’ta emin zaferle sonuçlanan Büyük Taarruzun, Türk milletinin yeniden diriliş destanı olduğunu ifade etti.

Türk milletinin Kurtuluş Savaşı’nda işgal kuvvetlerine aleyhinde sergilediği birlik birliktelik ve direniş ruhunun bugün de yaşadığını gösteren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt’un mesajında, “Türk milleti olarak 30 Ağustos Galibiyet Bayramının 96. sene dönümünü büyük bir coşku ve gururla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 30 Ağustos, Türk milletinin emperyalist güçlere karşı topyekun verdiği mücadelenin, zaferle sonuçlandığı gündür. Ülkemiz bugün de bir takım devletlerin idareli ablukası ile karşısında karşıyadır. Ancak, Büyük Taarruzda sergilenen o birlik ve beraberlik ruhu yeniden o günkü gibi canlıdır. Bizler birlik ve beraberliğimizi korudukça, hiçbir zor bize hasar veremeyecektir. Bu vesile ile tüm milletimizin Başarı Bayramını kutlar, ilk kez Gazi Mustafa Kemal Atatürk edinmek üzere bütün şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz” denildi. – GAZİANTEP

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER