MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar Açıklaması
- Siyaset

MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar Açıklaması

Antalya’da lokal seçimler öncesi İl Başkanları ve Belediye Başkanları ile gerçekleştirilen toplantının faydalı geçtiğini gösteren MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, “Bilge liderimiz Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli bey Malatya’dan memnuniyetini bizlere bana kalırsa iletmiştir. Malatya’dan beklentilerin çok olduğunu biliyoruz. Kimse endişelenmesin” dedi.

Başkan Avşar, toplantının fazla verimli geçtiğini açıklayarak, “Ilk Önce Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli bey ile bir araya geldik. Malatya’dan memnuniyeti bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. İl ve tüm teşkilatımız ile birlikte göreve geldiğimiz 1 yıllık işlem de gerçekten yaptığımız projeler ve ortak paydamız Malatya için geliştirdiğimiz öneriler ile, vatandaşlarımıza MHP Kadrolarının daima var olduğunu göstermiş olduk. Malatya’dan genel merkezimizin hoşnut oluşu bizi işimize daha pozitif odaklamakta akabinde Malatyamız için bir çok proje ve öneriler ile ileriki günlerde MHP Malatya teşkilatının daha güçlü olacağını ayrıntıları ile belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.

Avşar, Antalya toplantısında MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ile de bir araya geldiğini belirterek, “Doğru yolda olduğumuzu biliyoruz. Başkan Yardımcımız ve teşkilatlardan sorumluluk sahibi Başkanımızı Semih Yalçın Bey ile de bir araya geldik. Malatya teşkilatından oldukça memnun olduklarını açıkladılar. ve Bütün yetkiyi İl Başkanlığımıza vermişlerdir” dedi.

Lokal seçimler ile ilgilide Başkan Avşar, “kimse endişelenmesin. MHP Malatya’da genel seçimlerdeki başarıyı devam ettirecektir. Bütün bölgelere talibiz. En kısa zamanda adaylarımızı netleştirip sıkı bir alıştırma temposuna gireceğiz” diye konuştu. – MALATYA