SON DAKİKA

Haber Rizem

Melania LeBron’dan taraf oldu

Melania LeBron’dan taraf oldu
Bu haber 06 Ağustos 2018 - 5:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

LeBron James’in ülkeyi bölmekle suçlama ettiği ABD Başkanı Donald Trump, Twitter’dan hakaretlere başvurdu. Trump’ın tepkisinin ardındaki eşi Melania Trump ve NBA efsanesi Michael Jordan, LeBron’u destekledi.

Melania LeBron'dan taraf oldu

“LEBRON’U AKILLI GÖSTERMEK BİLE ZORLAMA”

Başkanı’nın ırkçı yaklaşımından rahatsız olan LeBron James’in rakip duruşu devam ediyor. LeBron, Trump için, “Ülkeyi spor üzerinden bölmeye çalışıyor” dedi.

LeBron’un sözleri üzerine Twitter’ın başına geçen Trump, LeBron James televizyonlardaki en aptal adam Don Lemon ile mülâkat yaptı. LeBron ’u akıllıymış gibi gösterdi. Natürel bunu başarabilmek kolay değil. Ben Mike ’ı seviyorum!” şeklinde cevap verdi.

Melania LeBron'dan taraf oldu

MELANİA’DAN LEBRON’A TAKVIYE

I Promise School’u ziyaret eden Melani’a gelen sorular karşısında, “LeBron James ’in gelecek tür için daima iyi şeyler yapmaya çalışıyor gibi görülüyor. daima olduğu gibi First Lady, bugün çocukların karşı karşıya olduğu problemler hakkında herkesi açık bir diyalog konusunda destekliyor.” ifadeleriyle şaşırma yarattı.

Melania LeBron'dan taraf oldu

“KİM DAHA APTAL?”

Trump’ın televizyonlardaki en aptal adam diyerek hakaret ettiği Don Lemon, “Hakiki aptal kim? Çocukları okula gönderen mi, yoksa kafeslere koyan mı?” biçiminde yanıt verdi.

Melania LeBron'dan taraf oldu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER