SON DAKİKA

Haber Rizem

Mahkemede cinsel istismar sanığı eşine aşkını haykırdı

Mahkemede cinsel istismar sanığı eşine aşkını haykırdı
Bu haber 31 Ağustos 2018 - 14:47 'de eklendi ve 117 views kez görüntülendi.

Kestel ilçesi Yeni Mahalle’de nisan ayında, evli ve 4 çocuk babası, beyaz eşya tamircisi Erhan Kırsaçlıoğlu, para anlaşmazlığı sebebiyle husumetli olduğu evli ve 3 çocuk babası, spor eğitmeni Ali Özden ile karşılaşınca tartışma çıktı.

PEŞ PEŞE ATEŞ ETTİ

Ağız Dalaşı esnasında belindeki tabancayı çeken Kırsaçlıoğlu, Ali Özden’i kovalamaya başladı. Kırsaçlıoğlu, bir markette kıstırdığı Özden’i peş peşe ateş ederek öldürdü. Olay emniyet kamerasına yansırken, Erhan Kırsaçlıoğlu, polis tarafından yakalanıp tutuklandı.

Erhan Kırsaçlıoğlu hakkında Bursa 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘kasten adam öldürmek’ suçlamasıyla ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Davanın birincil duruşmasında, tutuklu sanık Erhan Kırsaçlıoğlu ile avukatlarının yanı sıra Ali Özden’in ağabeyi Hamdi Özden hazır bulundu.

Duruşmada Erhan Kırsaçlıoğlu, savunma yapmayacağını belirtip mahkeme heyetinden süre istek etti.

Mahkemede cinsel istismar sanığı eşine aşkını haykırdı

‘SENİ SEVİYORUM’ DİYE BAĞIRDI

Maktulün ağabeyi Hamdi Özden ise sanığın daha evvelden küçük yaşta kız çocuğuna cinsel istismar suçundan hakkında işlem yapıldığını belirtip, “Kardeşim bu yüzden kendisinden hoşlanmazdı. Cinayetin neden işlendiğini bilmiyorum. Hakkında fiziki ve manevi tazminat davası da açtık. Ondan şikayetçiyiz.” dedi.

Dava ertelenirken, duruşmayı izleyen Nuray Kırsaçlıoğlu, duruşma salonunda eşi Erhan Kırsaçoğlu’na “Seni seviyorum” diye bağırdı.

ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARDAN BASKIN KARŞISINA ÇIKACAK

Erhan Kırsaçlıoğlu hakkında yaşı küçük 2 kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla Bursa 4. Ağır Suç Oluşturan Mahkemesi’nde dava açıldığı, bu suçtan da önümüzdeki günlerde egemen karşısına çıkacağı belirtildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER