SON DAKİKA

Haber Rizem

Hapis cezası olan güvey kına konvoyunda yakalandı

Hapis cezası olan güvey kına konvoyunda yakalandı
Bu haber 09 Ağustos 2018 - 21:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa’da fazla sayıda suçtan hakkında kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Yunus Yavuz kınası için gelini almaya bu vesileyle aracı polis göre durduruldu. Düğünü olduğunu söyleyen güvey hakkında kesinleşmiş cezası bulunduğu gerekçesi ile gözaltına alındı. Kına için toplanan davetliler gelinle birlikte adliyeye akın etti.

Gözaltına alınan Yavuz’a daha önce uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hakkında operasyon yapıldığı, bu suçla ilgili açılan soruşturma zarfında 6 sene 3 ay kesinleşmiş hapsi olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan damat emniyetteki işlemlerinin ardındaki adliyeye sevk edildi.

“HER ŞEY 10 GÜN SONRADAN KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK”

Hakim karşısına çıkan güvey nikah yapacağını ve kına için girdiği konvoydan alındığını ifade ederek düğününü yerine getirmek için izin istedi. Yavuz ’un bu isteğini reddeden dominant sanığın cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Çıkışta ailesi ile vedalaşan güvey gözyaşları içerisinde geline sarıldı. Cezaevine götürülmek üzere adliyeden çıkarılan damat Yavuz, çıkışta gazetecilere “Hiçbir şey yarım kalmadı. Her şey 10 gün sonradan kaldığı yerden devam edecek” dedi.

Yavuz’un cezaevine götürülmesinin arkasında davetliler ve gelin adliyeden ayrıldı.

Hapis cezası olan damat kına konvoyunda yakalandı

Hapis cezası olan damat kına konvoyunda yakalandı

Hapis cezası olan damat kına konvoyunda yakalandı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER