SON DAKİKA

Haber Rizem

Emre Kınay turneye devam ediyor!

Emre Kınay’ın, ‘İki Bekar’ oyunu kahkaha turnesine devam ediyor. Kahkaha dalgası İstanbul’dan İzmir’e, Antalya’dan Kırklareli’ne yayılacak!

Emre Kınay turneye devam ediyor!
Bu haber 21 Mart 2018 - 12:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yönetmenliğini de Emre Kınay’ın üstlendiği oyunda, Kınay’a sahnede Evrim Alasya eşlik ediyor. “Aşk tam bir cehennem azabıdır… Eğer gerçek aşk ise…” mottosuyla yola çıkan oyun, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğünde aynı masaya denk getirilen Jack (Emre Kınay) ve Shanette’in (Evrim Alasya) komik hikayesi. Biri aşktan kaçarken, diğeri aşkı kovalayan ikilinin kahkaha dolu macerası hem Duru Tiyatro’nun Moda’daki sahnesinde hem de Türkiye’nin dört bir yanında sahneleniyor. Oyunun, seyircilerin de eşlik ederek birlikte söylediği neşeli şarkıları ile “Durucazz!” orkestrası tarafından canlı olarak seslendiriliyor. Oyuna özel yazılıp bestelenen şarkılar Serdar Aslan imzasını taşıyor.

Oyun Tarihleri:22 Mart Perşembe İzmir Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu 20:3023 Mart Cuma Duru Tiyatro 20:0024 Mart Cumartesi Antalya Kültür Merkezi 20:3029 Mart Kırklareli Rektörlük Kültür Merkezi 20:0030 Mart Cuma Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi 20:00 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER