SON DAKİKA

Haber Rizem

Damattan Takı Sırası Beklemek İstemeyenler İçin ‘Online Ödeme’

Damattan Takı Sırası Beklemek İstemeyenler İçin ‘Online Ödeme’
Bu haber 06 Ağustos 2018 - 15:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Denizli’de yaşamış, ses mühendisi ve gazeteci 27 yaşındaki Atanail Altınoluk, 31 Ağustos’taki düğünü öncesi nişanlısı namına internet sitesi kurdu. Altınoluk, sitede, düğüne gelemeyecekler ve takı sırası ummak istemeyenler için güncel altın fiyatlarının yer aldığı, kredi kartından 9 taksite kadar ödemeyle takı takılması sağlanan linke de yer verdi.

GÜVEY, DÜĞÜN ÖNCESİ İNTERNET SİTESİ KURDU

Tekstil firmasında insan kaynakları müdür yardımcılığı yapan Sehernur Çağlayan (27) ile 31 Ağustos günü yapılacak düğünle dünyaevine girecek Atanail Altınoluk, internet sitesi hazırlamaya karar verdi. Altınoluk, nikah öncesi nişanlısı adına ‘seherindugunuvar.com’ isimli internet sitesi kurdu.

TAKI SIRASINDA UMMAK İSTEMEYENLER İÇİN ‘ONLİNE ÖDEME’ AÇTI

Bir yandan düğünü için bastırdığı davetiyeleri dağıtan Altınoluk, diğer yana kurduğu internet sitesiyle düğüne katılacak davetliler için yeri ve zamanını belirten alanlar oluşturdu. Altınoluk, kurduğu sitede, düğünde takı sırası ummak istemeyenleri ve takı takmak isteyen; ama gelemeyecek olanları da düşündü. Altınoluk, internet sitesinde, düğün davetiyesinin yanı sıra güncel altın fiyatları, düğün yeri, takı için online ödeme, ‘Düğüne kaç gün kaldı?’ gibi alanlara yer verdi.

Düğünde takı sırası beklemek istemeyenler ya da gelemeyecek olanlar, internet sitesindeki online ödeme bölümüne girip, kredi kartlarından istedikleri miktarı ödeyince takı takmış sayılacak.

FOTOĞRAFLARIN DA DEPOLANDIĞI SİTE İÇİN 10 BİN TL HARCAMA YAPTI

Site için takriben 10 bin TL’lik harcama yapan Atanail Altınoluk, “Bundan Böyle dijital çağda yaşıyoruz. Örf, adet, geleneklerimize kadar davetiyeleri zaten dağıtıyoruz. Oysa böyle bir internet sitesi de kurarak, keza farkındalık yaratmak istedim ayrıca de anılarımızın ve fotoğraflarımızın depolanacağı bölge oluşturdum. Düğüne gelen cümbür cemaat fotoğrafını bu sitede görüp, alabilecek, izleyebilecek” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER