SON DAKİKA

Haber Rizem

Cüneyt Arkın’ın tedavisi devam ediyor

Cüneyt Arkın’ın tedavisi devam ediyor
Bu haber 07 Ağustos 2018 - 14:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yaşadığı solunum sıkıntısı sebebiyle hastaneye kaldırılan Yeşilçam’ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın’ın tedavisi devam ediyor.

“2-3 GÜN İÇİNDE YOĞUN BAKIMDAN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Cüneyt Arkın’ın doktoru Serpil Özsezin, Arkın’ın sağlık durumu durumunun daha iyiye gittiğini belirterek “Büyük bir yürek yetmezliğine ast gelişen akciğer ödemi tablosunda KOAH nedeniyle solunumu sıkıntısıyla geldi. 2 gündür yoğun bakımda takip ediyoruz. Makineye bağlamaya ihtiyacımız olmadı çok şükür. Testleri yapıldı. Maske tedavisiyle şu anda dün akşamdan beri daha iyi. Daha kuytu. Konuşabiliyor, kahvaltısını yaptı. 2-3 güne yoğun bakımdan çıkarmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Cüneyt Arkın'ın tedavisi devam ediyor

“BUGÜN İNANILMAZ HOŞ GÖRDÜM”

Arkın’ın oğlu Kaan Cüreklibatır ise sosyal medyada meydana çıkan olumsuz haberlere tepki gösterdi. Kaan Cüreklibatır “Birincil geldiğimizde korkmuştuk ama buraya geldiğimiz andan itibaren inanılmaz bir ilgi gösterdiler. Bugün şahane hoş gördüm. İyileşmiş gördüm. Yarın da inşallah çkacağız. Kısa zamanda babam da çıkar bir tanımlama yapar.” ifadelerini kullandı.

Cüneyt Arkın'ın tedavisi devam ediyor

“BENİM MALKOÇOĞLUMA BİR ŞEY OLMAZ”

Arkın’ın eşi Betül Cüreklibatır ise “Çok Iyi gidiyor. Daha da iyi olacak. Nefes almakta fazla zorlanıyordu. Çok korkuttu bizi. Kültür bakanımız, sağlık bakanımız ve cumhurbaşkanımız aradı. Çok mutluyum. Allah sıhhat verecek. Benim Malkoçoğluma bir şey olmaz.” dedi.

Cüneyt Arkın'ın tedavisi devam ediyor

“”DIRENÇLI, TEDAVİYE CEVAP  VERİYOR”

Arkın’ın çare olduğu hastanenin sahibi Yaşamsal Arkaz ise, Arkın’ın durumunu yakından peşine düşüp takip ettiğini  söylerken, “Geldiğinde bilinci kapalıydı. Yapılan tüm müdahalelerle dün sabah itibariyle şuuru açıldı. Elimi tuttu konuştu benimle. Dün aralıksız yanındaydım. Bugün daha iyi. Kendisi hayatı seviyor. Dirençli, tedaviye cevap veriyor. Çok dinç bir insan. Zannediyorum 2 gün içinde taburcu edip evine göndereceğiz.” biçiminde konuştu.

Cüneyt Arkın'ın tedavisi devam ediyor

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER