SON DAKİKA

Haber Rizem

Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun’dan yılın projesi

Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun’dan yılın projesi
Bu haber 02 Eylül 2018 - 16:57 'de eklendi ve 147 views kez görüntülendi.

Geçtiğimiz aylarda bir ilke imza atarak aynı albümde buluşan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, bu kere Türkiye ’nin en büyük sahnesi Harbiye Açık Hava’da ‘Usta Çırak ’ için bir araya geldi.

6 BİN 500 BIREY EŞLİK ETTİ

Yılın en iddialı arabesk albümü olan ‘Usta Çırak ’ ın en sevilen şarkılarını seslendiren Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun ’a 6500 kişilik dev bir koro eşlik etti.

Konserin açılışını ‘Yıllarım ’ şarkısıyla yapan Cengiz Kurtoğlu, ‘Liselim ’, ‘Duvardaki Fotoğraf ’, ‘Küllenen Aşk ’ ve ‘Gizli Düşler ’ gibi klasikleşen eserlerini yorumlayarak dinleyicileri geçmişe içten bir yolculuğa çıkardı. Kurtoğlu ’nun ardındaki hayranlarının yoğun tezahüratları ve alkışları arasında sahneye çıkan Altun, en sevilen şarkılarını Harbiye ’yi tıka basa dolduran binler için söyledi.

Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun'dan yılın projesi

BABA OĞUL AYNI SAHNEDE

Konser sırasında müzikseverlerle sohbet eden Hakan Altun “Biz zaten Cengiz abiyle yıllardan beri beraberiz. Ben şarkıların sözlerini yazan, bestelerini yapardım. Cengiz abi de söylerdi. Konservatuvar yıllarında hep Cengiz abiyi dinlerdim. O zamanlar onunla tanışmazken şu an benzer projedeyiz. Insanlar bizim duygularımızı kendi yüreklerinde hissettiler. Cengiz Kurtoğlu benim zaten manevi abimdi fakat babamı kaybettikten daha sonra manevi babam oldu.” dedi.

Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun'dan yılın projesi

Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun'dan yılın projesi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER