SON DAKİKA

Haber Rizem

Cefa edilen yavru köpeği kurtardı

Cefa edilen yavru köpeği kurtardı
Bu haber 03 Ağustos 2018 - 20:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kuşadası ilçesinde Polonya uyruklu Monica Özkaya, bir kadının saldırısı sonucu 1’i darp edilmiş 10 yavru köpeği kurtardığını belirterek şahit olduğu olayı şöyle anlattı:

“BANA DA VURDU”

“İki ay önce Soğucak’ta çelimsiz bir sokak köpeği gördüm. Her gün ona yemek vermeye bu arada, bu yavruları gördüm. Onlara yemek yemek vermeye başladım. Dün yeniden gittim. Baktım ki bir kadın, köpek yavrularına vuruyor. Ne yapıyorsun dedim. Durdurmaya çalıştım. Durmadı, vurmaya devam etti. Ben müdahale edince, bana da vurdu. Bunun üstüne köpekleri başka yere götürdüm. Yaralanan yavruyu; çare ettirdim. Derhal hepsine ben bakıyorum. Barınaktan aldığım 3 köpek var, onlarla birlikte kalıyorlar. O köpeklerden biri hasta. Onun için bu yavruların da hastalanmasından korkuyorum. O kadından davacı olacağım” dedi.

VETERİNELER DE KÖPEKLERİ İNCELEDİ

Olayın basında ve sosyal medyada yer almasından daha sonra Kuşadası Belediyesi ekipleri de çözümleme başlattı. Zabıta ekipleri ile Belediye Veterineri olay yerinde inceleme yaptı, Monica Özkaya’nın bilgisine başvurdu. Yetkililer, adının H.Y. olduğu belirlenen kavgacı kadınla ilgili suç duyurusunda bulunulacğını belirtti.

İşkence edilen yavru köpeği kurtardı

İşkence edilen yavru köpeği kurtardı

İşkence edilen yavru köpeği kurtardı

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER