SON DAKİKA

Haber Rizem

Başkan Alıcık’tan Ankara Gezilerine Ulaşım Desteği

Başkan Alıcık’tan Ankara Gezilerine Ulaşım Desteği
Bu haber 10 Eylül 2018 - 11:00 'de eklendi ve 147 views kez görüntülendi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ankara’ya gezi aranjör Galibiyet Mahallesi sakinlerine ulaşım desteği verdi.

Yaptığı yatırımlarla kültürel gelişime büyük katkı sunan Başkan Alıcık, Ankara’ya gezi düzenleyen Galibiyet Mahallesi sakinlerine bedava ulaşım desteği sağladı.

Desteklerinden nedeniyle Alıcık’a teşekkür eden Zafer Mahalle Muhtarı Mustafa Certel, “Mahallemizde yaşamış vatandaşlarımızla bilhassa Ankara’ya artan bir şekilde Anıtkabir’i ziyaret etmek ve Atamızın huzuruna çıkmak istiyorduk. Başkanımız da sağolsun bizi kırmadı. Kızılay, Ulus, Bahçelievler ve daha o kadar fazla yeri gezip görme fırsatı yakaladık, bol bol hatıra fotoğrafı çekildik. Bizim için fazla güzel bir seyahat oldu” diye konuştu.

Ankara, Çanakkale ve Konya’ya yolculuk düzenleyen bütün mahallelere bedava ulaşım sağladıklarını hatırlatan Başkan Alıcık, “Ülkemizin her karış toprağı gezip görülmeli, manevi ruhu hissedilmelidir. Şiddet zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde vatanına ve tarihine sahip meydana çıkan nesiller yetiştirmek en büyük gayemiz olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle başlattığımız kültür gezilerimizden sonuçlar aldık. Vatandaşlarımız atalar yadigari topraklara giderek tarihi ve kültürel değerlerimizi yerinde görme imkanı yakaladı. Yoğun taleplerinden ve katılımlarından dolayı semt sakinlerimizin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. – AYDIN

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER