SON DAKİKA

Haber Rizem

Barıştırma Murat Yağcı: Birce Akalay’la aynı yatakta yatardık

Barıştırma Murat Yağcı: Birce Akalay’la aynı yatakta yatardık
Bu haber 09 Ağustos 2018 - 14:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bir dönem İrem Derici ile aşk yaşadığı konuşulan Barış Murat Yağcı, iddialara canlı yayında cevap verdi.

İşte Uzlaştırma Murat Yağcı’nın konuşmasından kesitler…

“TÜRKİYE ERKEK MODELLER İÇİN İYİ BİR MARKET YOK”

“Boyum 1.99 cm., kundura ile 2,01 cm. Türkiye’de modellik yapmıyorum. Çünkü Türkiye erkek modeller için bir market yok. İtalya, Fransa varken neden burada modellik yapayım fakat? Orada büyük bir marka ile çalışıyorsunuz burada ona yakın bir marka yok. Fashion Week’e gitseniz asgari ücretin üçte biri para veriyorlar. Gerek değil yani. Sektöre ilk girdiğimizde uzun boyun, dövmelerin veya boylu bir adam olmanın dezavantajlarını yaşadım.Barış Murat Yağcı: Birce Akalay'la aynı yatakta yatardık

“ALKOLÜ DE BIRAKTIM”

5 sene önce annem kanser oldu. O durum olmasaydı ben Türkiye’ye dönmezdim. Muhakkak söylüyorum katiyen dönmezdim. Temelli dönüş yapmam gerektiğinde bana bir aydınlanma geldi. Alkol kullanımı, her gece bir kızla görüntülenme bunların hepsini 5 sene önce bıraktım.

“BİRCE AKALAY BENİM DAYIMIN KIZI”

Birce Akalay benim kuzenim. 3 yıldır kendisiyle görüşmüyoruz. O bana destek etmedi, ona kızgınım diye bir şey katiyen yok. Böyle bir talebim de olmadı. Bir gün dayım annemi aradı. Olay saçma sapan bir yerlere gitti. Benim Birce ile bir sorunum yok. Birce üzerinden de prim yapmam.

Barış Murat Yağcı: Birce Akalay'la aynı yatakta yatardık

“AYNI YATAKTA YATARDIK”

Biz aynı yatakta yatardık. Ben hayatımda ilk olarak başrol oldum ve sektörü yeni anladım. Başrol yoğunluğundan dolayı ailesine vakit ayıramamış olabilir. İki kez boşandı, özel hayatında sıkıntılar olabilir. Şuradan çıkıp gelse sarılırım. Son halini beğenmedim, olağan bir psikoloji olduğunu düşünmüyorum.

“İREM KÜFÜRBAZ KONUŞAN BİR KADIN”

İrem Derici ile yediğim yemek dışarıya bir görüşmüşlüğüm, konuşmuşluğum yoktur. Reklam ve single için beni kullandı kendimce. Az sürede kendisini tanınma fırsatım oldu. Keza fizik olarak ayrıca kafa olarak benim tarzım yok. Konuşmaları fazla küfürbaz, bu koşul beni fazla rahatsız ediyor. Kadına yakıştıramıyorum ve no stop konuşuyor.

“HERKESLE OLANLA OLMAM”

O yemekteki ‘ilişki yaşıyorlar’ algısını o yarattı ve ben buna düştüm. Bir ünlüyle aşk yaşarım, flört ederim ama herkesle olanla olmam.”

Barış Murat Yağcı: Birce Akalay'la aynı yatakta yatardık


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER