SON DAKİKA

Haber Rizem

Antalya’da düğün takılarına nafaka haczi

Antalya’da düğün takılarına nafaka haczi
Bu haber 08 Eylül 2018 - 16:43 'de eklendi ve 170 views kez görüntülendi.

Semra Ç. 2,5 yıl dek evli kaldığı ve bir çocuklarının olduğu vasıta kiralama şirketi sahibi Mert T’nin nafaka parasını ödemediği iddiasıyla hukuki yollara başvurdu.

50 BİN LİRALIK İCRA

Bunun üstüne Mert T’nin bugün gerçekleştireceği evlilik öncesi, 50 bin liralık nafaka parasının alınması için icra işlemi başlatıldı.

Antalya 16. İcra Dairesince Güvenlik Müdürlüğüne gönderilen yazıda, “Alacaklı vekilinin talebi gereği nikah esnasında takılacak takı, para ve değerli eşyaların haczi için kayıtlı adreste 08.09.2018 tarih ve saat 18.30’dan itibaren nikah süresince güvenliği sağlamak nedeniyle yeterli güvenlik tedbirlerinin alınması ve adreste yeterli emniyet personelinin adreste hazırlanmış edilmesi rica olunur.” ifadelerine yer verildi.

Mert T, AA muhabirine yaptığı açıklamada, eski eşinin düğününü sabote etmek için böyle bir karar aldırdığını öne sürdü.

“NAFAKALARIN BELGELERİ MEVCUT”

Nafakayı ödemediği iddiasının gerçeği yansıtmadığını savunan Mert T, “Ödediğim bütün nafakanın belgeleri elimde mevcut. Haciz işleminin iptali için dava da açtım. Eski eşim çocuğumu göstermiyor. Daha önce daima haciz memurlarıyla kapısına dayandım. Düğündeki takılar geline ait. Sadece benim üzerimdeki cep telefonu, saat gibi değerli eşyaları alabilirler.” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER