Aksan'dan Erdoğan Bıyık'ı Ziyaret
- Siyaset

Aksan’dan Erdoğan Bıyık’ı Ziyaret

MHP’nin Düzce Belediye Başkan Namzet Adayları Düzce’de alışılmışın haricen bir siyaset yolu izlemeye devam ediyor. MHP’den Namzet Adaylığını ifade eden birincil isim olan Erdoğan Bıyık’ı Adaylığını son açıklayan isim olan Cemal Vurgu ziyaret etti.

Düzce kamuoyu son dönemlerde MHP’de ortaya çıkan siyasetten hoşnut oluyor. MHP’den Adaylığını ifade eden Cemal Aksan MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Bıyık’ı ziyaret etti. Ilk Olarak Erdoğan Bıyık Celal Kasapoğlu ve Hilal Kaşkır’a başarılar dileyen bir metin paylaşmış devamında da namzet adayları birbirlerine ziyaretlerde bulunmuşlardı. MHP’den Namzet Adaylığı açıklayan isimlerin karşılıklı açıklamaları “Düzce’ye hizmet” olmuştu.

Cemal Aksan ziyaret ile ilgili olarak,”Bizler Düzce’ye hizmet etmek için yola çıktık. Bu kapsamda Erdoğan Bıyık’ı ziyaret ettim. Kendisi ile aday adaylığı ve adaylığın açıklanması ile ilgili olan süreç ile ilgili us alışverişinde bulunduk. Partimiz kimi namzet gösterirse öteki adaylarında belirlenen ad etrafında birleşeceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Aksan’ın kibar ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek konuşmasına başlayan Erdoğan Bıyık,”Daha öncede ifade ettim. Bizler Düzce’ye hizmet vermek için yola çıktık. Biz MHP’nin adaylarını rakip olarak görmüyoruz, bizler adayların bir tamamiyle birlik içerisinde Düzce’ye yararlı olmaları için mücadele edeceğine inancımız sonsuzdur. Bu kapsamda Cemal Aksan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. – DÜZCE