SON DAKİKA

Haber Rizem

AK Parti’nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki

AK Parti’nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki
Bu haber 27 Kasım 2018 - 13:42 'de eklendi ve 2.612 views kez görüntülendi.

AK Parti’de geçtiğimiz hafta açıklanan belediye başkan adaylıklarının açıklanması bu hafta grup toplantısında devam etti. Başkan Erdoğan, aralarında İzmir ve Ankara’nın da bulunduğu 20 şehrin başkan adaylarını açıkladı.

En çok merak edilen şehirlerden biri olan başkent Ankara’nın adayı eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki oldu.

AK Parti'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki

Mehmet Özhaseki – AK Parti Ankara Belediye Başkan Adayı ViDEO

BELEDİYECİLİKTE DENEYIM

Bakanlığında hayata geçirdiği önemli faaliyetler ile şehircilik konusunda kayda değer bir isim haline gelen Mehmet Özhaseki, bakanlığından önce de Kayseri’de uzun yıllar baştan başa Belediye Başkanlığı yapmıştı.

AK Parti'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki

5 defa tekrar tekrar Kayseri Belediye Başkanlığı’na seçilen Özhaseki, 7 yıl her tarafında da Tarihi Kentler Birliği’nin başkanlığını yaptı. Bakanlığı haricinde 26 ve 27’inci dönemde Kayseri’den milletvekili olan Özhaseki artık Ankara’ya hizmet için çalışacak.

KILIÇDAROĞLU İLE TAZMİNAT

Mehmet Özhaseki, Kayseri Belediye Başkanlığı sürecinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, kendisine iftira ettiği gerekçesiyle dava etmiş, kazandığı tazminat ile de Kayseri’nin ayrı yerlerinde halka sucuk dağıtmıştı.

AK Parti'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER