SON DAKİKA

Haber Rizem

Murat Kekilli: Ben tatilde yaylaya çıkarım

Murat Kekilli: Ben tatilde yaylaya çıkarım
Bu haber 29 Ağustos 2018 - 7:52 'de eklendi ve 152 views kez görüntülendi.

Ailesiyle birlikte Adana ’nın Pozantı İlçesi Akçatekir Yaylası’nda, Torosların eteklerinde bulunan gösterişsiz plato evinde tatilini yapan Murat Kekilli, tüm bestelerini yaylada yaptığını belirtti.

“TATİL BUDUR”

Kekilli, kendi elleriyle diktiği meyve ve ceviz ağaçlarıyla vaktini geçiriyor. Plato yaşamında çıkarsız arkadaşça ve doğru dostluklar bulduğunu söyleyen Kekilli, “Tatil seslenmek sadece Bodrum ’a Antalya ’ya gitmek değildir. Kafasını kulak vermek tazelenmek isteyen yaylaya çıksın.”

“Trafik ve gürültüden uzakta, huzuru yaylada buldum. Buraya geldiğim tekrar tekrar felsefik ve hissi anlamda tazelenmiş hissediyorum. Burada beynimden süzülen cümlelerde gitarımın telinden yankı ve nağmeler birbiri ardına dökülüyor” dedi.

“İLİŞKİLERİN BİREBİR YAŞANMASINI SEVİYORUM”

Kekilli, “Halk tatil zamanı geldiğinde genel Ege ve Akdeniz ’deki tatil beldelerini tercih ediyorlar. Ben ise çocukluğuma dönüp mahalle kültürünün hala yoğun hissedildiği insan ilişkilerinin dijital ortamlardan biraz olsun, uzaklaştırıp birebir yaşandığı bu ortamı seçiyorum” ifadelerini kullandı.

Murat Kekilli: Ben tatilde yaylaya çıkarım

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER