SON DAKİKA

Haber Rizem

Hayallerinin Peşinde Koşan Bayan Girişimci, İkinci Şubesini Açtı

Hayallerinin Peşinde Koşan Bayan Girişimci, İkinci Şubesini Açtı
Bu haber 11 Aralık 2018 - 13:22 'de eklendi ve 190 views kez görüntülendi.

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde 3 sene önce açtığı bireysel bakım merkezini tüm zorluklara rağmen ayakta tutmayı başaran Nuriye Hagi, hesaplı olarak şiddet bir süreçten geçtiğimiz dönemde ikinci şubesini açarak herkesin takdirini kazandı.

TÜM ENGELLEMELERE KARŞIN YILMADI

Daha önce verdiği bir röportajda “Hayallerimin arkasından koşmaktan hiç bir vakit yorulmadım” diyen Nuriye Hagi’nin başarı hikayesinin aşağıda acayip teferruat var. Bütün engellemelere karşın hiçbir vakit yılmayan ve hedeflerinin arkasında koşan Hagi’nin girişimcilik hikayesi 3 yıl önce erkek egemenliğinin hüküm sürdüğü İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde başladı.

ÖRNEK BİR GİRİŞİMCİLİK ÖRNEĞİ

Büyük bir azim ve gayretle işine sahip çıkan Hagi, aradan geçen 3 yılda misal bir girişimcilik örneği sergileyerek büyük bir atılım gerçekleştirdi ve ikinci şubesini hizmete açtı. Ihtişamlı bir törenle hizmete açılan yeni şubenin kurdelesini Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Gülten Terzi, sosyal medya fenomeni Nez Demir ve diğer misafirleriyle birlikte kesti.

“HAYALLERİMİN ARKASINDAN KOŞMAKTAN VAZGEÇMEDİM”

Başlangıç sonrası basın mensuplarına bir açıklamada yer alan Hagi, “Böyle bir hizmeti Sultanbeyli halkına sunuyor olmanın mutluluğunu ve bununla birlikte halkı gururunu yaşıyorum. Hayallerimin ardından koşmaktan hiçbir zaman vazgeçmedim. Bu coğrafyada kadın almak ve kendi ayakları üstünde durmak mücadele ister. Bu mücadeleyi verdik, vermeye de devam ediyoruz. Yeni şubemiz ilçemize bahtı açık şanslı olsun” dedi.

İşte açılış töreninden kareler;

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER