Emniyet halatının bağlı olduğunu sanarak yürüdü! İnanılmaz hata kamerada

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çin’de yüzlerce metre yükseklikteki bir köprüde, güvenlik halatlarıyla emniyete alınan adrenalin tutkunlarının yürüyüşünde ilginç anlar kaydedildi. Kayda geçen bu olayda adam son adımını attığında halatın tam bağlanmadığı ortaya çıkıyor ve halat adamın elinde kalıyor.

Herhangi bir talihsizlik yaşanmadan güvenli bir şekilde karşıya geçen adamın olası bir durumda güvenliğinin olmadığı, büyük bir tehlike atlattığı anlaşılıyor. İşte o görüntü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye’nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20’ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş’ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)